6216 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022 -
1015 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
5097 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 augusti 2016
4153 Litografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Kvinna, motivet: 30x23
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
9392 Färglitografi
Hilding Linnqvist (1891-1984), Nilen, signerad, 20x29
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2015 -
8023 Litografi
Såld: 600 kr
Såldes den 24 mars 2014
6715 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 25 november 2013 -
5446 Färglitografi
Hilding Linnqvist, Nilen, 34/300, 21x29
Såld: 200 kr
Såldes den 1 september 2008 -
1201 Färglitografi
H.C, 'moti från Nilen',Hilding Linnqvist, 44x50
Såld: 350 kr
Såldes den 13 april 2004